ГОЛОВНА
ПРО НАС
КОНТАКТИ
НОВИНИ
ІНФОРМАЦІЯ
ЗВІТИ ФОНДУ
ФОТОАЛЬБОМ
А У К Ц І О Н
ПАРТНЕРИ

УВАГА!
Можна пожертвувати кошти через термінали ПриватБанку!


Фонд запрошує волонтерів! Чекаємо на вас!
У 2022 році продовжується акція   "ДОПОМОЖЕМО НАШИМ ПУХНАСТИМ БРАТТЯМ".Подробности в разделе  "Інформація"

БЛАГОДІЙНИЙ АУКЦІОН
Кожна пʼятниця з 16 до 17 години на нашому сайті

АУКЦІОН ВІДКРИТО!


Бюст Мао Цзедуна

Благодійний лот-
"Бюст Мао Цзэдуна"

Бронза зроблений у Китаї.

Початковий благодійний внесок 500 грн

МАКСИМАЛЬНА ПРОПОЗИЦІЯ - 0 ГРН


ПРАВИЛА УЧАСТІ У БЛАГОДІЙНОМУ АУКЦІОНІ

1.Аукціон проходить еженедельно по П'ЯТНИЦЯМ з 16-00 до 17-00 годин Київського часу.

2.Ви можете надіслати ЗАЯВКУ про СУММЕ Вашого благотворного внеску в цей час з нашого сайту, з розділу "КОНТАКТИ", вказавши, за бажанням сім'ї, та ОБЯЗАТЕЛЬНО електронною поштою для зв'язку. Заявку можна зробити і за телефоном (+38-056)-785- 92-75 в цей же час.Заявки можна робити будь-яку кількість раз в течении часа.Аукціон закривається каждую п'ятницю в 17-00 за Київським часом.

3.Учасник, який зробив заявку на найбільше благодійне пожертвування, отримує заявлений благодійний лот.

4.Величина самой большой заявки указывается в течении часа под фото благотворительного лота.

5.По електронній пошті та на цьому сайті ми повідомляємо про перемогу в аукціоні в теченні години після закінчення аукціону. Благотворний внесок необхідно зробити (після ПІДТВЕРЖДЕННЯ Вашої перемоги) з нашого сайту за допомогою системи «Приват-24»(верхня кнопка «ПОЖЕРТВУЙТЕ СЕЙЧАС»со «Приват-24»), або будь-якою пластиковою карткою, через безпечне зашифроване з'єднання, користуючись останнім кнопкою "ПОЖЕРТВУЙТЕ СЕЙЧАС", зі значком "VISA", в правій верхній частині веб-сторінки, ДО 24-00 годин ПОНЕДЕЛЬНИКА. При відправці взносу просимо замовити свої реквізити для доставки вам благотворного лота, або надіслати нам електронний лист з побажаннями, куди доставити лот. Победителю, на вказані реквізити направляється звіт про використання благотворного пожертвування в теченні 60 днів після проведення аукціону.

6.Ви можете зробити заявку і заздалегідь, в будь-який інший день, але в цьому випадку, для того, щоб заявка була прийнята, необхідно зробити благотворне пожертвування в розмірі 75 грн з нашого сайту в порядку, зазначеному вище( нижня кнопка "ПОЖЕРТВУЙТЕ СЕЙЧАС" зі значком "ВІЗА"). Цей взнос розраховується Вам в загальну суму Вашої аукціонної заявки. Заявковий внесок в 75 грн,здійснений до 16 годин п'ятниці, є благотворним і не повертається.

7.Благотворчі лоти надані окремими громадянами та організаціями ,спеціально для проведення цього Благотворчого аукціону. Деньги, виручені на аукціоні, йдуть на закупку харчування для нашого ПУНКТА БЕЗПЛАТНОГО ГОРЯЧЕГО ПИТАНИЯ для безпризорных и малоимущих детей в г.Днепропетровске. СПАСІБО ЗА ПОНІМАННЯ І УДАЧИ НАМ ВСЕМ!


БАЖАЄТЕ
ДОПОМОГТИ?
ПОЖЕРТВУЙТЕ ЗАРАЗ

ПОТРЕБУЄТЕ ДОПОМОГИ?

FACEBOOK
Ми у Skype DSFOND


Пожертвувати через QR:

1. Завантажте додаток .
2. Зайдіть в нього і натисніть
3.Відскануйте цей код та оберіть карту для сплати.

Курсы валют на PROext
Дніпровський Світоч © Design, 2005